Additionally, paste this code immediately after the opening tag: GHC Genetics | O společnosti
Sídlo společnosti GHC Genetics v ulici Krakovská 8, Praha

O společnosti

Společnost GHC GENETICS v České republice je nejmladší a nejdynamičtější člen skupiny GHC Healthcare Worldnet, která se soustřeďuje na nabídku prediktivního genetického testování v celé šíři.

Ikonka k textu Člen skupiny GHC Healthcare Worldnet
Člen skupiny GHC Healthcare Worldnet
Ikonka k textu Výzkumná základna Institut lékařské a prediktivní genetiky
Výzkumná základna Institut lékařské a prediktivní genetiky
Ikonka k textu Nejmladší a nejdynamičtější člen skupiny GHC Healthcare Worldnet
Nejmladší a nejdynamičtější člen skupiny GHC Healthcare Worldnet
Ikonka k textu Kompletní vyšetření aktuálního klinického stavu
Kompletní vyšetření aktuálního klinického stavu

Společnost GHC GENETICS v České republice je nejmladší a nejdynamičtější člen skupiny GHC Healthcare Worldnet,
která se soustřeďuje na nabídku prediktivního genetického testování v celé šíři, jakou umožňuje současná věda a nové špičkové technické vybavení laboratoří GHC GENETICS.

Současně s novou laboratoří GHC GENETICS vzniká v Praze výzkumná základna v podobě Institutu lékařské a prediktivní genetiky.
Jeho posláním je zajištění dalšího rozvoje výzkumu prediktivního genetického testování a řešení výzkumných úkolů především v oblasti molekulární biologie. Do výzkumu budou zapojeny i skupiny českých odborníků a odborných pracovišť začleněných do systému grantů amerických partnerů.
Jsme první a zatím i jedinou společností v Evropě, která disponuje potřebným zázemím k provádění genetických testů v rozsahu definovaném genetickým prediktivním screeningovým vyšetřením GenScan, které zatím nikde jinde na světě není nabízeno.

GenScan vyšetřuje velké skupiny genů a polymorfizmů odpovídajících za dispozice k mnoha chorobám, které jsou v rámci genetického vyšetření analyzovány.
Byly vyvinuty takové laboratorní metodiky, které jsou cenově dostupné každému z nás a umožňují podstoupit genetické prediktivní vyšetření.
Většina genetických laboratorních testů prováděných na celém světě je zejména z důvodu finanční náročnosti laboratorních postupů pro širokou veřejnost nedostupná. GenScan byl vyvinut tak, aby byl cenově přístupný pro všechny ty, kteří si váží svého zdraví, a současně obsahoval vyšetření celého spektra genů odpovědných za vznik řady nemocí. Mnoho světových pracovišť prediktivní lékařské genetiky není schopno poskytnout po genetické analýze lékařskou prezentaci ve vztahu ke klinickým souvislostem vyšetřované osoby a doporučit preventivní léčebný program, ve kterém by vyšetřující zohlednil závěry genetického zkoumání a bezprostředně zavedl preventivní nebo již cílenou léčbu. GHC GENETICS v tomto směru nabízí vyšetření v komplexu s klinickým servisem lékařů, kteří řeší problematiku predispozičních faktorů.

Současně se stanovením genetických rizik je možné podstoupit komplexní vyšetření aktuálního klinického stavu klienta na partnerském pracovišti kliniky GHC Praha.
Pomocí souborné vyšetřovací metodiky velkého screeningu GHC, který obsahuje vyšetření všech orgánových celků a odhalí aktuální zdravotní stav vyšetřovaného. Součástí tohoto rozboru je i stanovení biologického věku.
Na základě klinických závěrů a genetické predispoziční analýzy GenScan je stanovena přesná diagnóza a zahájena preventivní léčba nebo léčba již rozvinutých onemocnění. Tímto komplexním lékařským a personalizovaným přístupem ke každému klientovi je vytvořen jednoznačný předpoklad zdravého a šťastného života pro každého, kdo se rozhodne vzít své zdraví do vlastních rukou.

Obchodní oddělení

Obchodní ředitel pro ČR
Zuzana Červenková
Obchodní ředitel pro ČR
cervenkova@ghcgenetics.cz
+420 739 020 400
Key Account Manager
Petr Janíček
Key Account Manager
Východní Čechy
janicek@ghcgenetics.cz
+420 723 271 138
Key Account Manager
David Šeptun, Dis
Key Account Manager
Jižní Morava, Jižní Čechy
septun@ghcgenetics.cz
+420 608 460 260
Key Account Manager
Martin Vavřinec, Dis.
Key Account Manager
Praha
vavrinec@ghcgenetics.cz
+420 602 585 440
Key Account Manager
Helena Morysová
Key Account Manager
Praha
morysova@ghcgenetics.cz
+420 737 016 390
Senior obchodní koordinátor
Ing. Tereza Rašková
Senior obchodní koordinátor

raskova@ghcgenetics.cz
+420 607 034 448

Marketingové oddělní

Key Account Manager
Tereza Prouzová
Marketing Director
prouzova@ghcgenetics.cz
+420 731 691 546
Key Account Manager
Daniel Duroň
Art Director
duron@ghcgenetics.cz
+420 739 466 072
Key Account Manager
Ing. Veronika Fišnerová
Marketing Specialist
fisnerova@ghcgenetics.cz
+420 777 592 512
Key Account Manager
Daniela Petrlíková
Marketing Specialist
petrlikova@ghcgenetics.cz
+420 602 233 845
Key Account Manager
Mgr. Michal Mikšík
Tiskový mluvčí & PR manažer
miksik@ghcgenetics.cz
+420 702 169 318

Ambulantní oddělení

Vrchní zdravotní sestra
Mgr. Denisa Schwetzová
Vrchní zdravotní sestra
schwetzova@ghcgenetics.cz
Zdravotní Sestra
Gabriela Požárová
Zdravotní Sestra
pozarova@ghcgenetics.cz

S genetickými laboratořemi GHC Genetics spolupracuje více než 2500 lékařů.

10 důvodů proč:
  1. Laboratoře GHC se mohou pyšnit certifikacemi ISO, akreditací ČIA i externím hodnocením kvality (EHQ), čímž se řadí mezi špičková pracoviště ve svém oboru.
  2. Díky mnoha nadstandardním dohodám s řadou pojišťoven šetří společnost GHC prostředky veřejného zdravotního pojištění.
  3. Společnost GHC nabízí široké portfolio genetických testů jak pro indikované pacienty skrze úhradu z veřejného zdravotního pojištění, tak pro samoplátce.
  4. Laboratoře GHC šíří rozsáhlou osvětu a podporují preventivní testování. Díky tomu roste množství samoplátců genetických vyšetření a zároveň se snižuje cena preventivních testů pro širokou veřejnost.
  5. Laboratoře GHC disponují špičkovým vybavením i nejnovějšími technologiemi pro provádění molekulárně genetických vyšetření na světové úrovni.
  6. Ve společnosti GHC pracují zkušení specialisté z oboru lékařské genetiky a molekulární biologie.
  7. Společnost GHC realizuje na vlastní náklady odborné vědecké studie v oblasti molekulární genetiky, a to jak u svých pacientů, tak obecně na celé české populaci.
  8. V laboratořích GHC se vyšetření celé sekvence genů BRCA provádí metodou Next Generation Sequencing (nejmodernější metoda pro skenování na světě), která jako jedna z mála umožňuje pacientky vyšetřit akutně a zajistit dodání výsledků ještě před operací nádoru.
  9. Kliničtí genetici společnosti GHC provádí konzultace a genetická vyšetření pacientů a jejich rodin, včetně zajištění následné dispenzarizace, na smluvních specializovaných pracovištích.
  10. Činnost společnosti GHC je koordinována Vědeckou radou vedenou prof. MUDr. Radimem Brdičkou, DrSc., a taktéž Etickou komisí, která dohlíží nad dodržováním etických zásad.

Lékaři

klinický genetik
prim. MUDr. Zděnka Vlčková
Primář oddělení klinické genetiky
klinický genetik
MUDr. Veronika Krulišová, Ph.D.
klinický genetik
klinický genetik
MUDr. Tereza Piskáčková
klinický genetik
klinický genetik
MUDr. Renata Alánová
klinický genetik
lékař
MUDr. Petronela Tomčová
lékař
lékař
MUDr. Lucie Vosmíková
lékař

Laboratoř

Mgr. Renata Michalovská, Ph.D. Vedoucí molekulárně genetické laboratoře GHC Genetics
Mgr. Renata Michalovská, Ph.D.
Vedoucí molekulárně genetické laboratoře GHC Genetics a Laboratoří Lékařské Genetiky
Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.