Vizualizace stánku GHC Genetics na konferenci

Video GHC Genetics prezentace na konferenci v Brně

Ve dnech 7.-10.6.2018 proběhla v Brně pod záštitou České gynekologické a porodnické společnosti 5. společná konference ČGPS ČLS JEP a SGPS SLS Kontroverze v gynekologii a porodnictví, kde je GHC Genetics již stálým vystavovatelem. Stánek GHC Genetics navštívila většina účastníků konference nejen z Jihomoravského, Olomouckého, Zlínského, Moravskoslezského a Pardubického kraje, ale takřka z celé republiky.

Stávající klienti GHC Genetics uvítali známé tváře našich obchodních zástupců, velkorysé zázemí stánku a příjemnou obsluhu s občerstvením, potenciální klienti zase milí přístup a širokou škálu nabízených produktů.

zpět na aktuality
Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.