Pokud si koupíte test COVID DUO nebo COVID-19 pomocí metody PCR, máte potvrzení (certifikát) pro bezproblémové překročení hranic v ceně.

Objednáte si jedno z našich vyšetření přes naše webové stránky nebo pomocí e-mailové adresy covid@ghc.cz, případně na infolince (+420) 739 500 500.

Po obržení odběrové sady nám vzorek zašlete či dopravíte k nám do laboratoře (v případě PCR). Případně nás navštívíte v našem odběrovém stanu před Poliklinikou Prosek, kde Vám provedeme jak vyšetření SARS-CoV-2 (COVID-19) vyšetřovaný metodou PCR, tak test na protilátky IgG a IgM.

Standardně zasíláme výsledek vyšetření na Vaši e-mailovou adresu do 24h. Výslednou zprávu s potvrzením pro cestu za hranice si můžete vyžádat jak v českém jazyce, tak anglickém. V případě vyšetření protilátek IgG a IgM - Biopanda (Velká Británie) Vám výsledek sdělíme neprodleně na místě odběru.


Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.