covid

Účetní oddělení
Hledáme účetní

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské ekonomické vzdělání

  • MS Office.

  • znalost účetnictví a daně z přidané hodnoty

  • zkušenosti s účetním SW DUEL výhodou

  • profesionální přístup, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Náplň práce:

  • základní zpracování účetních dokladů

  • pořizování účetních záznamů

  • vystavování faktur

  • sledování a kontrola úhrad

  • evidence pohledávek a závazků

  • reporting – zpracování tabulkových přehledů z předaných dat

  • archivace dokladů

  • zápis údajů do připravených šablon

  • administrativní podpora účetního a personálního oddělení

Nabízíme:

  • HPP úvazek 1

  • Termín nástupu ihned

  • Mzda 25 000 – 32 000 Kč dle vzdělání a praxe

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY