On-line výsledky pacientů pro smluvní lékaře Pacientský dotazník
Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

GHC GENETICS - Prevence je základ pevného zdraví

GHC GENETICS partnerem Zlatého záchranného kříže za rok 2011 na Slovensku

Ve čtvrtek, dne 24. května 2012, se v prostorách historické budovy Slovenského Národního divadla v Bratislavě uskutečnilo slavnostní předání prestižního mezinárodního ocenění za výjimečné činy profesionálních záchranářů a laické veřejnosti Zlatý záchranářský kříž, jehož se zúčastnilo také GHC GENETICS, které se stalo dlouhodobým partnerem této významné události pro Českou i Slovenskou Republiku.

Tento projekt se uskutečnil pod patronátem prezidenta Slovenské republiky Ivana Gašparoviče a ve spolupráci s časopisem Rescue report, Ministerstvem vnitra Slovenské republiky, Ministerstvem zdravotnictví Slovenské republiky, Prezídiem Policejního sboru a Prezídiem Hasičského záchranného sboru Slovenské republiky.
 
Mezi čestnými hosty byl mj. státní tajemník ministerstva vnitra SR Jozef Buček, státní tajemník ministerstva vnitra SR Marián Saloň, ředitel kanceláře generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR Jozef Slavík, prezident Hasičského záchranného sboru SR Alexander Nejedlý a prezident Policejního sboru SR Tibor Gašpar.
 
V pátek, dne 25. května 2012, přijal slovenský prezident Ivan Gašparovič všechny oceněné na Bratislavském hradě.
 

"Chcem vám všetkým poďakovať za to, že ukazujete, čo robí človeka človekom. Necíti zodpovednosť len za seba, ale aj za okolie. Dokáže prekonať svoju slabosť, opatrnosť, aby sám riskoval svoj život za život, ktorý zachraňuje," adresoval prezident oceněným.

Ocenění byla předána celkem v 6 kategoriích:


GHC GENETICS převzalo záštitu nad 1. kategorií (Záchranářský čin laické veřejnosti). Ocenění Hendriku Portugalovi předal ředitel „skupiny GHC“, pan Bc. Viktor Furman, MBA, společně s ministryní zdravotnictví Slovenské Republiky – JUDr.  Zuzanou Zvolenskou.

Hendrik Portugal získal ocenění za komplikovaný porod a záchranu jeho vlastního dítěte. Dne 17. 10. loňského roku začala jeho žena rodit, avšak šlo o porod zadečkem, což je velice komplikovaný stav pro dítě i pro matku. Než přijel vůz záchranné služby, postupoval pan Portugal podle pokynů operátorky. Celou situaci značně komplikovala i cizí národnost pana Portugala, kterému pokyny operátorky musela překládat příbuzná do angličtiny. Děťátko po porodu nedýchalo, a tedy musela operátorka vést příbuzné k dalším krokům, díky nimž se podařilo děťátko zachránit a stabilizovat.
 
GHC GENETICS si váží všech, kterým nezáleží jen na vlastním zdraví, ale dokáží pomoci tomu, kdo se ocitne v nebezpečí. I proto  se GHC GENETICS stala dlouhodobým a hrdým partnerem tohoto prestižního mezinárodního ocenění pro  Slovenskou i Českou republiku.

Více informací o všech oceněných činech i o samotném projektu naleznete zde: http://www.zachranarskykriz.sk/

zzk-sk-audience-0234.JPG

zzk-sk-audience-0052.JPG

Poraďte se s námi online Dokumenty ke stažení

Partnerské společnosti

Smluvní partneři

Certifikace

Chcete se stát smluvním lékařem?
Lékaři online
GHC GENETICS najdete v sekci genetika na odborném webu Lekari-online.cz.
powered by Lékaři-online.cz