On-line výsledky pacientů pro smluvní lékaře Pacientský dotazník
Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

GHC GENETICS - Prevence je základ pevného zdraví

GHC GENETICS partnerem projektu Zlatý zachranářský kříž

Pracoviště GHC GENETICS se v letošním roce stalo partnerem unikátního projektu ZLATÝ ZÁCHRANÁŘSKÝ KŘÍŽ, kdy převzalo záštitu nad kategorií „Záchranářský čin - Humanitární čin mimo území ČR".

Ocenění v této subkategorii, „Humanitární čin mimo území ČR“, převzala dne 17. dubna 2012 na Pražském hradě paní Lebedová, teta kapitána Martina Lebedy (který byl t.č. na zahraniční misi), a to z rukou prezidenta republiky, pana Václava Klause a z rukou pana Bc. Viktora Furmana, MBA, ředitele skupiny GHC. Pan Bc. Furman, MBA poblahopřál oceněnému, předal dar jménem pracoviště GHC GENETICS a poděkoval upřímně za příkladné činy.

Zlaté záchranářské kříže za rok 2011 byly předány na Pražském hradě vítězům celkově v šesti kategoriích. GHC GENETICS si váží všech, kterým nezáleží jen na vlastním zdraví, ale dokáží pomoci tomu, kdo se ocitne v nebezpečí. I proto  se GHC GENETICS stala partnerem tohoto prestižního ocenění jak pro Českou republiku,  tak  také pro  Slovenskou Republiku.  

Záštitu nad Zlatým záchranářským křížem pro rok 2011 převzali, mimo již shora uvedeného prezidenta republiky, dále tyto osobnosti: předseda vlády RNDr. Nečas, ministr vnitra Kubice, ministr zdravotnictví doc. MUDr. Heger, CSc., 1.náměstek ministra vnitra pro vnitřní bezpečnost Mgr. Hruška, policejní prezident plk. Mgr. Lessy, generální ředitel HZS ČR plk. Ryba a primátor hlavního města Prahy doc. MUDr. Svoboda, CSc.
 
Více informací můžete nalézt na www.zachranarskykriz.cz

5.Humanitární čin mimo území ČR

Záchrana turistů z potopeného autobusu - ZZK

Kdo nominuje: komora záchranářů ZZS ČR.
Nominovaný: Martin Lebeda.
Kdy se čin stal: 6. 8. 2011.
Kde se čin stal: Island, jezero Blautulón.
Popis činu: Na dovolenou na Island jel kpt. Martin Lebeda za poznáním a z důvodu zdravotní relaxace po únorové autonehodě, při níž si zlomil páteřní obratel. Při jednom z výletů sjel expediční autobus v sobotu 6. srpna 2011 kolem půl páté odpoledne místního času do islandského jezera Blautulón a začal se potápět. Kapitán Lebeda se okamžitě zapojil do záchranné akce – pomáhal dopravit otřesené cestující na břeh, a to opakovně. Z vody, která měla teplotu kolem 8 °C, pomohl přímo zachránit tři ženy, poslední z nich 50 vteřin před definitivním potopením autobusu.  Na břehu pomáhal následně organizovat opatření proti podchlazení pasažérů a vzniku paniky. Večer uspořádal společnou debatu o prožité krizové situaci, která všem zúčastněným velmi pomohla vyrovnat se s nepříjemným zážitkem.

Poraďte se s námi online Dokumenty ke stažení

Partnerské společnosti

Smluvní partneři

Certifikace

Chcete se stát smluvním lékařem?
Lékaři online
GHC GENETICS najdete v sekci genetika na odborném webu Lekari-online.cz.
powered by Lékaři-online.cz