On-line výsledky pacientů pro smluvní lékaře Pacientský dotazník
Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

GHC GENETICS - Prevence je základ pevného zdraví

GENETIKA V KLINICKÉ PRAXI

Vážení klienti,
Vážení vědečtí a obchodní partneři,

velmi rádi Vám tímto představujeme odbornou publikaci "GENETIKA V KLINICKÉ PRAXI", která byla vydána právě v tomto týdnu. Kniha velice čtivě popisuje přínos a význam molekulární genetiky pro jednotlivé lékařské odbornosti. Tato kniha je prvým dílem v sérií dalších dvou, v brzké době následujících dílů - dílu II. a III.

Kniha vznikla pod záštitou našeho pracoviště, tj. genetických laboratoří GHC GENETICS, kdy jejím hlavním autorem je bezesporu jedna z největších osobností české i evropské genetické oblasti - vážený pan prof. MUDr. Radim Brdička, DrSc.

Mezi dalšími autory, dovolte nám, prosím, jmenovat:
paní prim. MUDr. Moniku Koudovou, primářku GHC GENETICS, pana prof. MUDr. Richarda Češku, CSc., předsedu České internistické společnosti ČLS JEP, nebo pana prof. MUDr. Jaroslava Rybku, DrSc., hlavního autora „československého Diabetologického programu“, člena Americké diabetologické asociace, Evropské asociace pro studium diabetu, Mezinárodní diabetologické federace a předsedu revizní komise České diabetologické společnosti ČLS JEP.

Ti z Vás, ať již lékaři, vědečtí pracovníci, studenti medicíny, atd., kteří by o knihu jevili zájem před jejím uvolněním do prodeje v knihkupectvích, nechť se obrátí na naše pracoviště prostřednictvím telefonní linky 234 280 280.

Poraďte se s námi online Dokumenty ke stažení

Partnerské společnosti

Smluvní partneři

Certifikace

Chcete se stát smluvním lékařem?
Lékaři online
GHC GENETICS najdete v sekci genetika na odborném webu Lekari-online.cz.
powered by Lékaři-online.cz