On-line výsledky pacientů pro smluvní lékaře Pacientský dotazník
Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

GHC GENETICS - Prevence je základ pevného zdraví

Slovo ředitele

Vážení klienti,

dovolte mi prosím uvést na úvod několik základních informací.

Genetika a lékařský výzkum se za poslední roky posunuly vpřed tak neuvěřitelně rychlým tempem, že možnosti, které dnes lékaři mají, by se ještě před deseti lety zdály být nedohlednou budoucností. Nově  vzniklý obor „prediktivní genetika“, který vychází z nejnovějších celosvětových vědeckých poznatků na poli  medicíny a genetiky, dnes nabízí klientům a jejich lékařům zcela nový pohled na možnosti, jak zachovat  zdraví do co nejvyššího věku či plnohodnotně prožít život bez zdravotních komplikací. Preventivní lékařství  dostává do rukou jedinečný nástroj, kterým je prediktivní genetické testování.

Genetická analýza GenScan, která je v současnosti naším hlavním produktem, přichází s revolučním   převratem   v možnostech prediktivního genetického testování. Tato analýza představuje celosvětově   nejrozsáhlejší a nejkomplexnější testování, nabízí totiž analýzu více než tří set genových polymorfizmů, které   ovlivňují vznik a vývoj mnohých civilizačních chorob. Snažíme se však i zacílit na predispozice ke konkrétním nemocem a vlastnostem organismu s přihlédnutím k rizikovým skupinám. Příkladem jsou naše analýzy GynGen, NutriGen a další. Díky tomu si může každý vytipovat okruh predispozic, který je pro něho a jeho zdraví nejprospěšnější znát, a dle něho nastavit cílenou péči o svůj organismus.    

Naše laboratoře jsou vybaveny nejnovějšími americkými technologiemi, které nám umožňují testování více než tří set genových polymorfizmů ve velmi krátké době za velice příznivou cenu. Odběr vzorku DNA pro analýzu je zcela bezbolestný a provádí se stěrem z ústní sliznice odběrovým tampónem. GenScan je možné objednat nejen u našich certifikovaných lékařů, ale také přímo přes internet. Výsledná zpráva z genetické analýzy GenScan je připravena tak, aby byla srozumitelná lékařům i klientům – neodborníkům.

GHC GENETICS přichází s největším souborem prediktivních genetických testů, který byl kdy nabídnut, a to v celosvětovém měřítku. GenScan představuje unikátní testovací panel vytvořený týmem amerických a českých vědců na základě mnohaletých výzkumů. Je nám ctí, že Vám jej nyní můžeme nabídnout. Pevně věříme, že díky našim analýzám a následné preventivní péči cílené přímo na míru Vašemu organismu prožijete delší, zdravější a plnohodnotnější život.

 

Bc. Viktor Furman, MBA
Ředitel skupiny GHC

Poraďte se s námi online Dokumenty ke stažení

Partnerské společnosti

Smluvní partneři

Certifikace

Chcete se stát smluvním lékařem?
Lékaři online
GHC GENETICS najdete v sekci genetika na odborném webu Lekari-online.cz.
powered by Lékaři-online.cz