On-line výsledky pacientů pro smluvní lékaře Pacientský dotazník
Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

GHC GENETICS - Prevence je základ pevného zdraví

Nová posila - RNDr. Michal Konečný, PhD.

Vážení obchodní partneři, Vážení klienti,

dovolte nám,  informovat Vás tímto, že naše řady k datu 2. 1. 2017, rozšířil vážený pan RNDr. Michal Konečný, PhD., jež se stává Odborným ředitelem genetických laboratoří skupiny GHC GENETICS pro ČR a SR.

Pan RNDr. Michal Konečný, PhD., je, mimo jiné, viceprezidentem SSLG, působí také jako oponent pro PRIF a LF univerzity Komenského v Bratislavě. Byl členem Pracovní skupiny citujeme "pre zriedkavé choroby pri Ministerstve zdravotníctva SR", která  vznikla v lednu roku 2012.

Dále byl pan doktor členem odborné skupiny, jež vypracovala citujeme "odborné usmernenia pre diagnostiku KRAS/NRAS mutácií a diagnostiku syndrómu hereditárného prsníka/ovárií".

Curriculum Vitae pana doktora Konečného, nalezněte, prosím, v příloze ZDE.

Taktéž přikládáme některé články (z r. 2010 a 2012) a  také abstrakta ze světových vědeckých časopisů s autorstvím pana doktora Konečného. V mnoha dalších článcích má pak pan doktor spoluautorství.

Je nám ctí přivítat pana doktora v našich řadách a věříme, že s jeho zapojením, ještě více poroste spokojenost s námi poskytovanými službami v oblasti molekulární genetiky, spokojenost jak obce vědecké, tak také obchodních partnerů a klientů.

Poraďte se s námi online Dokumenty ke stažení

Partnerské společnosti

Smluvní partneři

Certifikace

Chcete se stát smluvním lékařem?
Lékaři online
GHC GENETICS najdete v sekci genetika na odborném webu Lekari-online.cz.
powered by Lékaři-online.cz