mapa

COVID-19 Václavské náměstí


Vyplňte si svoji online žádanku (Vyplňuje samoplátce. Pacienti s žádankou od lékaře či hygieny nevyplňují.):.

VYPLNIT ŽÁDANKU

Ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy jsme nově zřídili odběrové místo na Václavském náměstí 824/29, aby testování na koronavirus bylo lépe dostupné jak pro turisty, tak pro Pražany. Je v provozu denně od 8 do 18 hodin.

Vedení města ve spolupráci s naší laboratoří přistoupilo ke zřízení tohoto odběrového místa vzhledem k tomu, že současná odběrová místa jsou mimo centrum a turisté do nich často cestují přes celé město. Využít je mohou samozřejmě i Pražané. Odběrové místo s kapacitou v řádu stovek odběrů denně je určeno jak pro samoplátce, tak pro klienty s indikací, na odběr se neobjednává dopředu.

Odběr se provádí stěrem z dutiny nosní pomocí odběrového tampónu, vlastní testování na onemocnění COVID metodou PCR, výsledky budou doručeny klientům do 24 hodin prostřednictvím SMS. Tato doba se však může prodloužit v závislosti na poptávce a vytíženosti odběrového místa. Cena standardního PCR testu je 1 750 Kč. Pokud máte naspěch, můžete využít náš EXPRESS test RT-PCR (standardní test) na COVID-19, u kterého garantujeme výsledky do 2 hodin od provedení odběru. Cena za expres dodání výsledků činí 7 500,- Kč / 280,- EUR.

Odběrové místo se nachází v horní části Václavského náměstí a otevřeno bude denně od 8:00 do 18:00 hodin do odvolání.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

Otevírací doba odběrového místa:

Pondělí až neděle - 8:00 - 18:00K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.