mapa

COVID-19 Výstaviště Holešovice DRIVE-IN


REZERVACE ONLINE - Plošné antigenní testování ZDARMA.

REZERVOVAT

REZERVACE ONLINE - Samoplátci a E-Žádanka:.

REZERVOVAT

ONLINE ŽÁDANKA PRO SAMOPLÁTCE - vyplňte si svoji online žádanku (Vyplňuje samoplátce. Pacienti s žádankou od lékaře či hygieny nevyplňují.):.

VYPLNIT ŽÁDANKU

Přímo v areálu Výstaviště Praha Holešovice je možné se nově otestovat na přítomnost viru způsobující onemocnění SARS-CoV-2 (COVID-19). Odběrové místo se nachází na adrese Výstaviště 67, Praha 7, za objektem plaveckého bazénu. Odběrové místo je v režimu DRIVE-IN, kdy odběr bude zajištěn přímo z okénka, aniž by testovaná osoba musela vystoupit.

Na odběrové místo se dostanou řidiči z ulice Za Elektrárnou (viz mapka). Otestovat se zde budou moci jak lidé s elektronickou žádankou, kterou obdrželi od svého lékaře či příslušné hygienické stanice, tak i samoplátci. Odběrové místo bude fungovat pouze na základě rezervačního systému prostřednictvím odkazu ghc-vhd.reservio.com. Zájemce o testování se objedná na přesný den a čas. Na každého klienta bude v rezervačním systému vyhrazeno 10 minut. Na místě si budou moci lidé nechat provést PCR test a dále imunochromatografický test (test na protilátky), samozřejmostí je i možnost vystavení certifikátu o bezinfekčnosti. Není stanoven věkový limit osoby, které se bude vzorek odebírat. V rámci jednoho vozu jsme schopni otestovat maximálně 4 osoby. Ceny pro samoplátce budou: 1750 Kč za PCR test a 700 Kč za test na protilátky. Certifikát o bezinfekčnosti vydaný MZČR ve více jazykových mutacích bude možné vystavit za poplatek 550 Kč. Výsledek testu spolu s laboratorní zprávou obdrží testované osoby do 24 hodin od doby odběru vzorku (v období svátků vánočních se může doba dodání prodloužit).

Platba je možná v CZK tak EUR


Vzhledem k režimu DRIVE-IN nebude možné na tomto odběrovém místě využít službu Fast Track, ani EXPRESS test PCR. Tyto služby mohou klienti využít na našich dalších odběrových místech.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

Otevírací doba odběrového místa:

Pondělí až sobota - 8:00 - 18:00K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.