Additionally, paste this code immediately after the opening tag: GHC Genetics - Genetické testování


mapa

COVID-19 Výstaviště Holešovice DRIVE-INVyplňte si žádanku a rezervujte termín online.

Vyplnit a rezervovatONLINE ŽÁDANKA PRO SAMOPLÁTCE - vyplňte si svoji online žádanku (Vyplňuje samoplátce. Pacienti s žádankou od lékaře či hygieny nevyplňují.):.

VYPLNIT ŽÁDANKU

Otestovat se zde budou moci jak lidé s elektronickou žádankou, kterou obdrželi od svého lékaře či příslušné hygienické stanice, tak i samoplátci a samozřejmě i všechny osoby, jež mají ze zákona nárok na PCR a antigenní testování zdarma.

Přímo v areálu Výstaviště Praha Holešovice je možné se otestovat na přítomnost viru způsobující onemocnění SARS-CoV-2 (COVID-19). Odběrové místo se nachází na adrese Výstaviště 67, Praha 7 v rohové části parkoviště, do kterého je vjezd přímo z ulice U výstaviště (viz mapka). Odběrové místo je v režimu DRIVE-IN, kdy se odběr provádí přímo z okénka, aniž by testovaná osoba musela vystoupit.

Otestovat se zde budou moci jak lidé s elektronickou žádankou, kterou obdrželi od svého lékaře či příslušné hygienické stanice, tak i samoplátci. Odběrové místo funguje pouze na základě rezervačního systému. Rezervace služby, termínu a času je možná přes link ghc-vhd.reservio.com. Na každého klienta bude v rezervačním systému vyhrazeno 10 minut.

Na místě provádíme antigenní i PCR testování a dále imunochromatografický test (test na protilátky), samozřejmostí je i možnost vystavení certifikátu o bezinfekčnosti. Není stanoven věkový limit osoby, které se bude vzorek odebírat. V rámci jednoho vozu jsme schopni otestovat maximálně 4 osoby.

Aktuálně platný ceník poskytovaných služeb najdete zde

Platba na odběrovém místě je možné pouze platební kartou (mobilním telefonem, platební nálepkou)

Vzhledem k režimu DRIVE-IN není možné na tomto odběrovém místě využít službu Fast Track, ani EXPRES PCR TEST. Tyto služby mohou klienti využít pouze na odběrovém místě na Václavském náměstí a na Letišti Václava Havla Praha.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

Otevírací doba odběrového místa:

Pondělí až neděle - 8:00 - 18:00
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.