Additionally, paste this code immediately after the opening tag: GHC Genetics - Genetické testování


mapa

PVA Letňany DRIVE-IN


Vyplňte si žádanku a rezervujte termín online

Vyplnit a rezervovat

Přímo v blízkosti PVA Výstaviště Letňany je možné se otestovat na přítomnost viru SARS-CoV-2 způsobující onemocnění COVID-19. Odběrové místo je v režimu DRIVE-IN, kdy se odběr provádí přímo z okénka, aniž by testovaná osoba musela vystoupit. Odběrové místo se nachází nedaleko od metra Letňany v areálu PVA Letňany (viz mapka).

Otestovat se zde mohou jak lidé s elektronickou žádankou, kterou obdrželi od svého lékaře či příslušné hygienické stanice, tak i samoplátci. Provádíme zde i PCR a antigenní testy zdarma. Samozřejmostí je i možnost vystavení certifikátu o bezinfekčnosti. Není stanoven věkový limit osoby, které se bude vzorek odebírat. V rámci jednoho vozu jsme schopni otestovat maximálně 4 osoby.

Odběrové místo funguje pouze na základě rezervačního systému. Rezervace služby, termínu a času je možná přes covid-ghc.com.

Aktuálně platný ceník poskytovaných služeb si můžete stáhnout zde.

Platba na odběrovém místě je možná platební kartou (mobilním telefonem, platební nálepkou) nebo v hotovosti.

Vzhledem k režimu DRIVE-IN není možné na tomto odběrovém místě využít službu Fast Track, ani EXPRES PCR TEST. Tyto služby mohou klienti využít pouze na odběrovém místě na Václavském náměstí a na Letišti Václava Havla Praha.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

Otevírací doba odběrového místa:

Pondělí až sobota - 7:00 - 12:00, 13:00 – 18:00K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.