Mobilní odběry

komfortně, kvalitně, rychle

Firmám, školám a dalším institucím nabízíme komfortní možnost provedení odběru na onemocnění COVID-19 prostřednictvím antigenního či RT-PCR testu ve svých prostorách.

ZÁKLADNÍ INFORMACE


Antigenní testování
Nabízíme jak pro samoplátce, tak pro osoby s pojištěním v ČR v rámci plošného antigenního testování zdarma. Pojištěnci se mohou nechat otestovat opakovaně, avšak nejvýše 1x za 3 dny. V rámci plošného testování zdarma se testy neprovádí u osob u kterých uplynulo méně než 90 dní od prvního pozitivního výsledku PCR testu, a u osob, kterým byl v posledních 3 dnech proveden PCR test nebo antigenní test s negativním výsledkem. V případě pozitivního antigenního nálezu je možné na místě ihned provést odběr na PCR test, který následně převezeme do laboratoře.

PCR testování
V rámci PCR testování nabízíme možnost odběru ze slin či z nosohltanu. Cenová kalkulace je individuálnína základě domluvy a požadavků klienta. Výsledky testů jsou do 24 hodin ale v rámci mobilních odběrů jsme schopni doručit výsledky rovněž do 2-6 hodin.

PROVEDEME ODBĚR

Na Vámi určenou lokaci v dohodnutý čas přijede náš sanitní vůz se zdravotnickým personálem, který provede odběr.

OBDRŽÍTE VÝSLEDEK

Výsledek antigenního testu obdrží testovaný přímo na místě do 10 minut a následně i výslednou laboratorní zprávu. Výsledek PCR testu obdrží testované osoby do 24 hodin formou sms a také laboratorní zprávu prostřednictvím zabezpečeného linku v emailu.

OBJEDNÁVKA

Pokud máte zájem o mobilní odběry, může nás kontaktovat buď emailem vajsejtlova@ghc.cz a nebo na čísle +420 724 250 945. Nebo můžete využít nezavazného objednávkového formuláře pro urychlení komunikace.

Ikonka panáčka s otazníkem

Objednávkový formulář

Mobilní odběry. Nezávazná objednávka.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.