Additionally, paste this code immediately after the opening tag: GHC Genetics | Mobilní odběry

Mobilní odběry

komfortně, kvalitně, rychle

Firmám, školám a dalším institucím nabízíme komfortní možnost provedení odběru na onemocnění COVID-19 prostřednictvím antigenního či RT-PCR testu ve svých prostorách.

ZÁKLADNÍ INFORMACE


Antigenní testování
Nabízíme jak pro samoplátce, tak pro osoby s pojištěním v ČR v rámci plošného testování zdarma. Pojištěnci se mohou nechat otestovat opakovaně, avšak nejvýše 1x za týden. Testování zdarma se vztahuje rovněž na osoby, které mají očkování či jsou v ochranné lhůtě. V případě pozitivního antigenního nálezu je možné provést ihned na místě odběr na PCR test, který je následně převezen do laboratoře. 

PCR testování
V rámci PCR testování nabízíme možnost odběru z nosohltanu či dutiny ústní. Testování je možné provést jak pro samoplátce, tak 2x do měsíce také pro osoby se zdravotním pojištěním v ČR. Cenová kalkulace pro samoplátce je individuální na základě domluvy a požadavků klienta. Výsledky testů garantujeme do 24 hodin. V rámci mobilních odběrů jsme schopni výsledky doručit rovněž do 2 až 6 hodin.

PROVEDEME ODBĚR

Na Vámi určenou lokaci v dohodnutý čas přijede náš sanitní vůz se zdravotnickým personálem, který provede odběr. 

OBDRŽÍTE VÝSLEDEK

Výsledek antigenního testu spolu s výslednou laboratorní zprávou prostřednictvím zabezpečeného linku v emailu. Toto testovaný obdrží přímo na místě do 15 minut. Výsledek PCR testu obdrží testované osoby do 24, 6 či 2 hodin formou SMS a výsledné laboratorní zprávy s emailem.

OBJEDNÁVKA

Pokud máte zájem o mobilní odběry, můžete nás kontaktovat na těchto e-mailech: miksik@ghcgenetics.cz a nebo na číslech + 420 702 169 318 . Nebo můžete využít nezavazného objednávkového formuláře pro urychlení komunikace.

Ikonka panáčka s otazníkem

Objednávkový formulář

Mobilní odběry. Nezávazná objednávka.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.