Additionally, paste this code immediately after the opening tag: GHC Genetics - Genetické testování


mapa

COVID-19 Mariánské náměstí


Otestovat se zde budou moci jak lidé s elektronickou žádankou, kterou obdrželi od svého lékaře či příslušné hygienické stanice, tak i samoplátci a samozřejmě i všechny osoby, jež mají ze zákona nárok na PCR a antigenní testování zdarma.

GHC Genetics nově provozuje odběrové místo na Mariánském náměstí (přímo před budovou nové radnice), kde se budou moci lidé nechat otestovat PCR i antigenními testy. Otestovat se mohou jak občané ČR, jež mají nárok na testy zdarma tak i samoplátci. Na odběrovém místě je i možnost expresního otestování PCR testem s výsledkem do 2 hodin.

Přímo v samém centru města před budovou nové radnice je možné se otestovat na přítomnost viru způsobující onemocnění SARS-CoV-2 (COVID-19). Odběrové místo se nachází na adrese Mariánské nám. 2, 110 00 Staré město. Odběrové místo je pro pěší a parkování v okolí je problematické, proto doporučujeme pro návštěvu využít městskou hromadnou dopravu.

Otestovat se zde budou moci jak lidé s elektronickou žádankou, kterou obdrželi od svého lékaře či příslušné hygienické stanice, tak i samoplátci a samozřejmě i všechny osoby, jež mají ze zákona nárok na PCR a antigenní testování zdarma. Odběrové místo funguje pouze na základě rezervačního systému. Rezervace služby, termínu a času je možná přes link covid-ghc.com. Na každého klienta bude v rezervačním systému vyhrazeno 6 minut.

Aktuálně platný ceník poskytovaných služeb si můžete zde stáhnout .

Platba na odběrovém místě je možná platební kartou i hotově (CZ i EUR).

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 + 420 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

Otevírací doba odběrového místa:

Pondělí až pátek - 8:00 - 19:00


Sobota až neděle - 8:00 - 18:00K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.