mapa

COVID-19 Vítězné náměstí


Přímo na Vítězném náměstí, u křižovatky ulic Šolínova a Technická (v těsné blízkosti místa, kde se zde pravidelně konají farmářské trhy), je možné se nově otestovat na přítomnost viru způsobující onemocnění SARS-CoV-2 (COVID-19).

Odběrové místo funguje pouze na základě rezervačního systému.

1. krok - rezervujte si termín online:.

REZERVOVAT

2. krok - vyplňte si svoji online žádanku (Vyplňuje samoplátce. Pacienti s žádankou od lékaře či hygieny nevyplňují.):.

VYPLNIT ŽÁDANKU

Otestovat se zde mohou jak lidé s elektronickou žádankou, kterou obdrželi od svého lékaře či příslušné hygienické stanice, tak i samoplátci. Zájemce o testování se objedná na přesný den a čas. Na každého klienta je v rezervačním systému vyhrazeno 5 minut. Na místě si mohou lidé nechat provést PCR test a dále imunochromatografický test (test na protilátky), samozřejmostí je i možnost vystavení certifikátu o bezinfekčnosti.

Ceny pro samoplátce jsou: 1750 Kč za PCR test a 700 Kč za test na protilátky.Certifikát o bezinfekčnosti vydaný MZČR je možné vystavit za poplatek 550 Kč.Výsledek PCR testu spolu s laboratorní zprávou obdrží testované osoby do 24 hodin od doby odběru vzorku. Platbu lze hradit v Kč/EUR. Platit je možné hotově i platební kartou (či zařízeními umožňující bezkontaktní platbu).

Zhygienických důvodů pochopitelně preferujeme bezkontaktní platbu.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

Otevírací doba odběrového místa:

Pondělí až pátek - 8:00 - 16:00K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.