Additionally, paste this code immediately after the opening tag: GHC Genetics - Genetické testování


mapa

COVID-19 Vítězné náměstí


Přímo na Vítězném náměstí, u křižovatky ulic Šolínova a Technická (v těsné blízkosti místa, kde se zde pravidelně konají farmářské trhy), je možné se nově otestovat na přítomnost viru způsobující onemocnění SARS-CoV-2 (COVID-19).

Odběrové místo funguje pouze na základě rezervačního systému.

Vyplňte si žádanku a rezervujte termín online

Vyplnit a rezervovat

Otestovat se zde budou moci jak lidé s elektronickou žádankou, kterou obdrželi od svého lékaře či příslušné hygienické stanice, tak i samoplátci a samozřejmě i všechny osoby, jež mají ze zákona nárok na PCR a antigenní testování zdarma.

Otestovat se zde mohou jak lidé s elektronickou žádankou, kterou obdrželi od svého lékaře či příslušné hygienické stanice, tak i samoplátci. Zájemce o testování se objedná na přesný den a čas. Na každého klienta je v rezervačním systému vyhrazeno 5 minut. Na místě si mohou lidé nechat provést PCR test a dále imunochromatografický test (test na protilátky), samozřejmostí je i možnost vystavení certifikátu o bezinfekčnosti.

Platba je možná v CZK tak EUR.

Zhygienických důvodů pochopitelně preferujeme bezkontaktní platbu.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghcgenetics.cz.

Otevírací doba odběrového místa:

Pondělí až pátek - 8:00 - 12:30K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.