mapa

COVID-19 - Letiště Václava Havla


Vyplňte si svoji online žádanku (Vyplňuje samoplátce. Pacienti s žádankou od lékaře či hygieny nevyplňují.):.

VYPLNIT ŽÁDANKU

GHC Genetics ve spolupráci s Letištěm Václava Havla Praha zřídilo již druhé odběrové místo, kde se cestující mohou nechat otestovat na přítomnost viru způsobující onemocnění SARS-CoV-2 (COVID-19) pomocí metody PCR či využít imunochromatografický test na bázi IgG a IgM. Naše odběrové místo se nachází v neveřejné části na Terminálu 1 (viz. mapa) a je určeno zejména pro cestující, kteří na tento terminál přilétají.

Cílem zřízení tohoto odběrového místa je především posílení bezpečnosti cestujících a snížení rizika šíření nákazy v rámci překračování hranic.

Výsledek testu obdržíte max. do 24 hodin od provedení odběru. Pokud máte naspěch, můžete využít náš EXPRESS test RT-PCR (standardní test) na COVID-19, u kterého garantujeme výsledky do 2 hodin od provedení odběru.

Platba je možná v CZK tak EUR.

Z důvodu omezení rizika šíření nákazy cestujících, nepřijímáme na odběrném místě Letišti Václava Havla Praha žadatele s E – žádankou na vyšetření COVID 19.

Upozorňujeme zájemce o testování na Letišti Václava Havla, že vzhledem k velké poptávce může být příjem zájemců ukončen dříve, než je uvedeno v otevírací době odběrového místa z důvodu naplnění kapacity.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

Otevírací doba odběrového místa:

Pondělí až neděle - 7:00 - 19:00K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.