mapa

COVID-19 - Letiště Václava Havla

Přímo na Letišti Václava Havla Praha se cestující a návštěvníci letiště mohou nechat nově otestovat na přítomnost viru způsobující onemocnění SARS-CoV-2 (COVID-19) pomocí metody PCR či využít imunochromatografický test na bázi IgG a IgM. Celkem máme ve spolupráci s Letištěm Václava Havla zřízena 3 odběrová místa, jedno veřejné, které se nachází mezi terminály 1 a 2 (viz. mapa) a dvě neveřejná. Odběrová místa slouží nejen pro cestující ale také pro širokou veřejnost.

Cílem zřízení těchto odběrových míst je především posílení bezpečnosti cestujících a snížení rizika šíření nákazy v rámci překračování hranic.

Cena vyšetření metodou PCR je stanovena na 1 750,- Kč / 65,- EUR. Na odběrovém místě je možné využít i bezhotovostní platební metody. Výsledek testu obdržíte max. do 12 hodin od provedení odběru. Pokud máte naspěch, můžete využít náš EXPRES test RT-PCR (standardní test) na COVID-19, u kterého garantujeme výsledky do 3 hodin od provedení odběru. Cena za expres dodání výsledků činí 7 500,- Kč / 280,- EUR.“

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

Otevírací odběrového místa:

Pondělí až neděle - 4:00 - 24:00Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.