mapa

COVID-19 - Letiště Václava Havla

Přímo na Letišti Václava Havla Praha se cestující a návštěvníci letiště mohou nechat nově otestovat na přítomnost viru způsobující onemocnění SARS-CoV-2 (COVID-19) pomocí metody PCR či využít imunochromatografický test na bázi IgG a IgM. Naše odběrové místo se nachází ve veřejné části mezi terminály 1 a 2. (viz. mapa) a je určeno nejen pro cestující, ale také pro širokou veřejnost. Pro cestující kteří nejsou oprávněni bez daného vyšetření opustit prostory Letiště Václava Havla nabízíme speciální službu, kdy provedeme na vyžádání letištního personálu odběr přímo na terminálu 1 nebo 2.

Cílem zřízení těchto odběrových míst je především posílení bezpečnosti cestujících a snížení rizika šíření nákazy v rámci překračování hranic.

Cena vyšetření metodou PCR je stanovena na 1 750,- Kč / 65,- EUR. Na odběrovém místě je možné využít i bezhotovostní platební metody. Výsledek testu obdržíte max. do 24 hodin od provedení odběru. Pokud máte naspěch, můžete využít náš EXPRESS test RT-PCR (standardní test) na COVID-19, u kterého garantujeme výsledky do 2 hodin od provedení odběru. Cena za expres dodání výsledků činí 7 500,- Kč / 280,- EUR.“

Z důvodu omezení rizika šíření nákazy cestujících, nepřijímáme na odběrném místě Letišti Václava Havla Praha žadatele s E – žádankou na vyšetření COVID 19.

Upozorňujeme zájemce o testování na Letišti Václava Havla, že vzhledem k velké poptávce může být příjem zájemců ukončen dříve, než je uvedeno v otevírací době odběrového místa z důvodu naplnění kapacity.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

Otevírací doba odběrového místa:

Pondělí až neděle - 4:00 - 24:00Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.