mapa

COVID-19 Džbán DRIVE-IN


Nově je možné se otestovat na přítomnost viru způsobující onemocnění SARS-CoV-2 (COVID-19) na odběrovém místě na adrese Nad Lávkou 672/5, Praha 6, v areálu parkoviště (viz mapka). Odběrové místo je v režimu DRIVE-IN, v rámci kterého probíhá odběr přímo z vozidla. V kombinaci s rezervačním systémem zde odpadá riziko tvoření front a zároveň je v rámci něj zcela eliminováno riziko kontaktu s dalšími potenciálně pozitivními osobami.

Odběrové místo funguje pouze na základě rezervačního systému.

1. krok - rezervujte si termín online:.

REZERVOVAT

2. krok - vyplňte si svoji online žádanku (Vyplňuje samoplátce. Pacienti s žádankou od lékaře či hygieny nevyplňují.):.

VYPLNIT ŽÁDANKU

Zájemce o testování se objedná na přesný den a čas. Na každého klienta bude v rezervačním systému vyhrazeno 10 minut. V rámci jednoho vozu a jednoho desetiminutového úseku jsme schopni otestovat maximálně 3 osoby. V případě většího počtu osob (4 a více) je nutné si rezervovat v systému dva termíny, jdoucí hned za sebou. Není stanoven věkový limit osoby, které se bude vzorek odebírat.

Otestovat se mohou moci jak lidé s elektronickou žádankou, kterou obdrželi od svého lékaře, či příslušné hygienické stanice, tak i samoplátci. Na místě si budou moci lidé nechat provést standardní PCR test a dále imunochromatografický test (test na protilátky IgG a IgM), samozřejmostí je i možnost vystavení certifikátu o bezinfekčnosti MZČR.

Pro usnadnění celého procesu odběru doporučujeme všem samoplátcům, aby si přes náš systém WEBFORM vyplnit ONLINE ŽÁDANKU (viz tlačítko). Zde zadáte základní identifikační údaje, které se po odeslání automaticky propíší pracovníkům do systému na odběrovém místě. Nemusíte pak již dále nic vyplňovat.

Ceny pro samoplátce jsou: 1750 Kč za PCR test a 700 Kč za test na protilátky. Certifikát o bezinfekčnosti vydaný MZČR ve více jazykových mutacích bude možné vystavit za poplatek 550 Kč. Výsledek testu spolu s laboratorní zprávou obdrží testované osoby do 24 hodin od doby odběru vzorku.

Platbu lze hradit v Kč/EUR, ale POUZE PLATEBNÍ KARTOU, či zařízeními umožňující bezkontaktní platbu.

Vzhledem k režimu DRIVE-IN nebude možné na tomto odběrovém místě využít službu Fast Track, ani EXPRESS test PCR. Tyto služby mohou klienti využít na našich odběrových místech na Václavském náměstí a na Letišti Václava Havla.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

Otevírací doba odběrového místa:

Neděle až čtvrtek - 8:00 - 13:00K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.