Nejčastější dotazy


Za jak dlouho dostanu výsledek?

Výsledky PCR testu dodáváme standardně do 12 hodin, max. do 24 hodin (ve výjimečných případech se může lhůta dodání výsledků prodloužit).


Jakou formou výsledek obdržím?

Prostřednictvím SMS zprávy a zabezpečeného odkazu v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů.


Stačí mi negativní test do destinace kam letím?

V případě informací ohledně požadavků jednotlivých zemí v rámci překračování hranic, se prosím obraťte na informační centrum ministerstva zahraničí nebo MZČR.


Kde odběrová místa najdu?

Aktuálně máme zřízená odběrová místa na Letišti Václava Havla, Poliklinice Prosek a nově jsme otevřeli také odběrové místo na Václavském náměstí.


Kolik stojí test?

1 750,- Kč za standardní PCR test.


Jaký je rozdíl mezi službou Fast Track a expresní test?

Expresní test – výsledek Vašeho vyšetření Vám poskytneme do dvou hodin. Fast track – tato služba Vám umožní rychlejší odbavení v případě front u odběrového místa, výsledky budou dodány ve standardní lhůtě tj. do 24 hodin.


Musím výsledek pozitivního testu nahlásit hygienické stanici já nebo ho nahlásíte vy jako laboratoř?

Testovaný není povinen výsledek testu nahlásit ani v případě jeho pozitivity. Výsledky poskytne GHC Genetics hygienické stanici zhruba do 3h od doby vyhodnocení daného výsledku. Testovaný je povinen se řídit příslušnými nařízeními v případě jeho pozitivity.


Musí se nechat testovat i malé děti?

Při vstupu do státu, který dané vyšetření pro nezletilé osoby požaduje, je nutné zpravidla otestovat všechny osoby bez ohledu na jejich věk. Vždy je vhodné, ověřit si před vstupem do konkrétního státu na MZV ČR, jaké je aktuální nařízení pro testování nezletilých osob a dle tohoto postupovat.


K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.