covid

Rozšíření odběrových míst na Letišti Václava Havla Praha

GHC Genetics vychází občanům ČR pružně vstříc a otevírá nově jedno odběrové místo na terminálu 1 a druhé na terminálu 2 v příletové neveřejné části.

Odběrové místo na terminálu 1 bude otevřené od 9:00-20:00 hodin a na terminálu 2 od 9:00-24:00 hodin v přímé návaznosti na jednotlivé přílety. Na Terminálu 2 bude dočasně probíhat odběr u speciálního odběrového sanitního vozu, později se počítá s umístěním do vnitřních prostor. Na obě odběrová budou lidé směrováni pracovníky letiště a pomocí dalších navigačních nástrojů.

Připomínáme všem objednaným klientům, že před odběrem je potřeba vyplnit i E- ŽÁDANKU na stránkách covid-ghc.com. Přispějete tak k plynulejšímu chodu všech odběrů.
Děkujeme za pochopení

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

zpět na aktuality

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.