sm

GHC Genetics ve Špindlerově Mlýně

Neustále na sobě pracujeme, vzděláváme se a snažíme se dělat maximum, abychom byli těmi nejlepšími ve svém oboru. Chceme být jak pro naše pacienty, tak i pro spolupracující lékaře a ZZ, dlouhodobě kvalitním, seriózním a profesionálním partnerem..

Jako jeden z kroků naplňování tohoto předsevzetí, uskutečnila GHC GENETICS ve dnech 11. až 14. 3. 2020. ve Špindlerově Mlýně, několikadenní školení vlastních zaměstnanců, především z řad obchodního týmu, pod vedením obchodní ředitelky Zuzany Červenkové. Školení bylo složeno zejména z odborných přednášek, osvětlujících problematiku jednotlivých testovaných onemocnění v našem ZZ.

zpět na aktuality
Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.