covid

Testování Covid-19

Vzhledem k tomu, že epidemie COVID-19 zatím v ČR postupně oslabuje, je vhodné nyní kombinovat vyšetření jak na přítomnost viru (PCR), tak si současně i ověřit, jestli jsme dříve již onemocnění neprodělali a náš organizmus si nevytvořil protilátky. Z tohoto důvodu naše laboratoř sestavila balíček dvou vyšetření, „COVID-DUO“, který se skládá z vyšetření SARS-CoV-2 (Covid-19) vyšetřovaný metodou PCR a imunochromatografického testu na bázi protilátek IgG a IgM. Cena tohoto balíčku je 2 300Kč.

Aby byla vyšetření na COVID-19 dostupná co nejvíce zájemcům, rozhodli jsme se současně snížit cenu vyšetření SARS-CoV-2 (COVID-19) vyšetřované metodou PCR na 2 000Kč a cenu našich rychlotestů Biopanda (Velká Británie), které detekují přítomnost protilátek IgG a IgM v organizmu na 700,- Kč.

V uvedených cenách je zahrnutý jak odběr, tak i vydání výsledné zprávy.


Otevírací doba stanu:

Pondělí - 8:00 - 11:00
Čtvrtek - 13:00 - 16:00

Úterní otevírací den je pak přednostně určen pro předem objednané pacienty.

Objednávat se můžete na infolince (+420) 739 500 500, nebo na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

covid

zpět na aktuality

Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.