covid

GHC Genetics rozšiřuje a optimalizuje nabídku PCR a antigenních testů


Od pondělí 11.1.2021 dochází na všech odběrových místech GHC Genetics k optimalizaci a rozšíření nabídky testů pro samoplátce na zjištění onemocnění COVID-19. Změna specifikace jednotlivých cen a služeb lépe reflektuje požadavky jednotlivých zákazníků, kdy někteří potřebují test jen na základě návštěvy rodinných příslušníků, jiní zase potřebují test pro cestování do zahraničí apod. Veškeré změny jsou v souladu i s novým cenovým předpisem Ministerstva zdravotnictví, který je platný od 1.1.2021.


Podívejte se na naši novou nabídku PCR a Antigenních testů:

PCR TESTy

ANTIGENNÍ TESTY

Připomínáme všem objednaným klientům, že před odběrem je potřeba vyplnit i E- ŽÁDANKU na stránkách covid-ghc.com. Přispějete tak k plynulejšímu chodu všech odběrů.

Děkujeme za pochopení

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

zpět na aktuality

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.