covid

Testování hladiny protilátek

Mám je nebo ne ? Ano je řeč o protilátkách proti COVID-19. Nově si můžete na našich odběrových místech na Václavském náměstí, Letišti Václava Havla, Výstavišti Holešovice a na Vítězném náměstí nechat změřit přesnou hladinu protilátek IgG a IgM. Zjistěte jak na tom jste, ať jste o krok napřed. Je důležité vědět, jak váš imunitní systém zareagoval na proběhlé onemocnění a očkování, abyste mohli podle toho adekvátně přizpůsobit svůj osobní přístup k hygienickým opatřením a lépe tak chránili sebe i své okolí. Registrovat na výše uvedená odběrová místa se můžete přes link ghc.labservice.cz/mista. Výsledek testu se dozvíte na místě do 15 minut a není hrazen ze zdravotního pojištění.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

zpět na aktuality

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.