covid

GHC Genetics spolu s Jesenickou poliklinikou otevírají nová očkovací a testovací centra

Společnost GHC Genetics a Jesenická poliklinika v rámci vzájemné spolupráce otevírají tři nová testovací centra. Jedno se nachází OC Zlín – Zlaté Jablko, další v Centro Zlín v Malenovicích a třetí ve Vizovicích v centru města. Ve všech zatím probíhá testování screeningovými antigenními a PCR testy a v blízké době budou obě tato místa nabízet rovněž očkování. Ve spolupráci se spol. ZORMA s.r.o. budou dále provádět očkování v Otrokovicích v areálu firmy Continental, což je největší zaměstnavatel ve Zlínském kraji.

V obchodním a zábavním centru Zlaté Jablko (Náměstí Míru 174, 760 01 Zlín) bylo 4. srpna otevřeno testovací centrum. Nachází se v suterénu vedle prodejny potravin Billa. Otevřeno je každý den od pondělí do neděle od 8:00 do 20:00 hodin. Lidé zde mohu přijít dle svých časových možností bez rezervace. Zatím zde probíhá testování screeningovými antigenními a PCR testy, na které mají do konce srpna nárok osoby s platným zdravotním pojištěním uzavřeným v ČR. Ještě v srpnu zde bude rovněž možné se nechat BEZ REGISTRACE naočkovat vakcínami Comirnaty od výrobce Pfizer/BioNTECH a Jannsen od firmy Johnson & Johnson.

Není vyloučené, že provozní doba testovacího a očkovacího centra může být modifikována v závislosti na zájmu veřejnosti. Celý nově zrekonstruovaný prostor testovacího centra je nově vybaven ozónovým generátorem vzduchu, který zajišťuje pravidelné čištění vzduchu ozónem pro maximální desinfekční účinek a bezpečnost pro zájemce o testování.

Do konce týdne ve stejném konceptu bude otevřeno testovací místo v OC Centro Zlín – Malenovice. Otevřeno zde bude od pondělí do neděle od 9:00 – 20:00 hodin. Odběrové místo bude umístěno přímo v obchodním centru a nahrazuje stávající místo, jež se nachází na venkovním parkovišti před obchodním centrem a jež provozuje jiný subjekt.

Testovací centrum ve Vizovicích je lidem k dispozici od 10. srpna přímo v centru na adrese Masarykovo nám. 762. Provozní doba testovacího místa je od Po – Pá od 8:00 – 11:00 a od 14:00 – 18:00 hodin. I zde se kromě současného testování antigenními a PCR testy počítá s očkováním.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

zpět na aktuality

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.