covid

18. října otevíráme nové odběrové místo na Vítězném náměstí

Odběrové se nachází na Vítězném náměstí v blízkosti východu z metra ukřižovatky ulic Šolínova a Technická, vtěsné blízkosti místa, kde se zdepravidelně konají sobotní farmářské trhy. Aby se provoz odběrného místastěmito trhy nekryl, bude otevřené od neděle do čtvrtka, od 8:00 do 18:00hodin. Odběrové místo bude poprvé otevřeno 18.10.2020.

Na odběr se bude nutné rezervovat přes link
ghc-kul.reservio.com na konkrétní den a čas.


REZERVOVAT

Odběrové místo je určené jak pro osoby se-žádankou tak i pro samoplátce.Ti za standardní PCR test zaplatí 1750 Kč a za chromatografický test na protilátky700 Kč. Za příplatek 550 Kč bude možné zajistit i mezinárodní certifikát obezinfekčnosti, ve více jazykových mutacích. Výsledek standardního PCR testuobdrží testované osoby do 24 hodin od odebrání vzorku formou sms zprávy. Vní najdou výsledek testu a zabezpečený link, prostřednictvím kteréhosi stáhnou laboratorní zprávu. Samoplátci zde budou moci za test zaplatitvhotovosti (Kč/EUR) i platební kartou. Online platba je zhygienických důvodůsamozřejmě preferována. Kapacita odběrového místa bude 100-200 vzorkůdenně.

„Protože v Praze je vysoké procento nakažených a epidemiologická situace se zatím nevyvíjí příznivě, je nové odběrové místo v tomto režimu z našeho pohledu velmi důležitým krokem. Díky systému odběru DRIVE IN, kdy testované osoby mezi sebou nepřichází do kontaktu, je zajištěna v maximální míře ochrana jejich zdraví a případné riziko přenosu mezi pozitivními lidmi je snížené prakticky na minimum. To je pro nás samozřejmě prioritou. Odběrových míst v tomto režimu je v Praze zatím málo a jsme rádi, že jsme dostali možnost jejich počet ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy rozšířit.“, doplnil ředitel GHC Genetics Viktor Furman.

Otevírací doba DRIVE-IN:
Neděle až čtvrtek 8:00 - 18:00zpět na aktuality

Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.