covid

21. října otevíráme nové odběrové místo v režimu DRIVE-IN u vodní nádrže Džbán

Společnost GHC Genetics ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy otevírá 21. října na Praze 6 nové odběrové místo v režimu DRIVE-IN v blízkosti vodní nádrže Džbán. Odběrové místo se nachází na adrese Nad Lávkou 672/5 v areálu parkoviště. K dispozici bude zájemcům od středy do neděle, od 8:00 do 18:00 hodin. Odběrové místo bude fungovat jen na základě rezervačního systému.. Díky režimu DRIVE-IN, kdy odběr probíhá přímo z vozidla, zde v kombinaci s rezervačním systémem odpadá riziko tvoření front a zároveň je v rámci něj zcela eliminováno riziko kontaktu s dalšími potenciálně pozitivními osobami.

Odběrové místo funguje pouze na základě rezervačního systému.

1) Rezervujte si termín online:.

REZERVOVAT

2) Vyplňte si svoji online žádanku (Vyplňuje samoplátce. Pacienti s žádankou od lékaře či hygieny nevyplňují.):.

VYPLNIT ŽÁDANKU

Odběrové místo je určené jak pro osoby s e-žádankou, tak i pro samoplátce. Ti za standardní PCR test zaplatí 1750 Kč a za imunochromatografický test na protilátky 700 Kč. Za příplatek 550 Kč bude možné zajistit i mezinárodní certifikát o bezinfekčnosti, ve více jazykových mutacích. Výsledek standardního PCR testu obdrží testované osoby do 24 hodin od odebrání vzorku formou sms zprávy.

„V rámci jednoho vozu bude možné otestovat maximálně 3 osoby, což odpovídá jednomu časovému úseku 10 minut, který je v systému nastaven. Pokud by bylo v autě více lidí na testování než 3, je nutné v rezervačním systému zvolit výběr dvou časů, které následují hned za sebou.““, doplnil ředitel GHC Genetics Viktor Furman.

Platbu lze hradit v Kč/EUR, ale POUZE PLATEBNÍ KARTOU, či zařízeními umožňující bezkontaktní platbu.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

Otevírací doba DRIVE-IN:
Středa až čtvrtek 8:00 - 18:00zpět na aktuality

Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.