covid

Otevřeli jsme nové odběrové místo DRIVE-IN na Výstavišti Holešovice.

Odběrové místo se nachází na adrese Výstaviště 67 v areálu Výstaviště Praha Holešovice za objektem plaveckého bazénu. Do areálu se dostanou řidiči z ulice Za Elektrárnou (viz mapka na stránce: ghcgenetics.cz/covid/vhd . „Odběrové místo bude otevřené od pondělí do pátku, od 8:00-18:00 hodin a testovat se zde budou moci jak lidé s elektronickou žádankou, kterou obdrželi od svého lékaře či příslušné hygienické stanice, tak i samoplátci. Odběrné místo bude fungovat na základě objednávkového systému prostřednictvím odkazu ghc-vhd.reservio.com . Zájemce o testování se objedná na přesný den a čas. Na každého klienta bude v objednávkovém systému rezervováno 10 minut.

Na místě si budou moci lidé nechat provést imunochromatografický test (test na protilátky), dále standardní PCR test a samozřejmostí je i možnost vystavení certifikátu o bezinfekčnosti. Na odběrovém místě není stanoven věkový limit osoby, které se bude vzorek odebírat. Maximální počet lidí, kteří se budou chtít otestovat je v rámci jednoho vozu stanoven na 4. Ceny pro samoplátce budou: 700 Kč za test na protilátky a 1750 Kč za PCR test. Výsledek testu obdrží testované osoby do 24 hodin od doby odběru vzorku. Certifikát o bezinfekčnosti vydaný MZČR ve více jazykových mutacích bude možné vystavit za poplatek 550 Kč. Platbu lze hradit v Kč/EUR, přičemž samozřejmě z hygienických důvodů je preferována platba platební kartou.

Vzhledem k režimu DRIVE-IN nebude možné na tomto odběrovém místě využít službu Fast Track a ani zde nebude možné udělat EXPRESS test RT-PCR. Obě tyto služby ale mohou využít klienti na našich dalších odběrových místech na Václavském náměstí a na Letišti Václava Havla.

„Protože v Praze je vysoké procento nakažených a epidemiologická situace se zatím nevyvíjí příznivě, je nové odběrové místo v tomto režimu z našeho pohledu velmi důležitým krokem. Díky systému odběru DRIVE IN, kdy testované osoby mezi sebou nepřichází do kontaktu, je zajištěna v maximální míře ochrana jejich zdraví a případné riziko přenosu mezi pozitivními lidmi je snížené prakticky na minimum. To je pro nás samozřejmě prioritou. Odběrových míst v tomto režimu je v Praze zatím málo a jsme rádi, že jsme dostali možnost jejich počet ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy rozšířit.“, doplnil ředitel GHC Genetics Viktor Furman.

Otevírací doba DRIVE-IN:
Pondělí až pátek 8:00 - 18:00zpět na aktuality

Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.