covid

Testování Covid-19

Probíhá testování pacientů koronaviru SARS-CoV-2 (COVID-19) pomocí metody PCR v našem odběrovém stanu před Poliklinikou Prosek. Abychom Vás mohli testovat, kontaktujte svého lékaře, který Vám vystaví elektronickou žádanku. Nabízíme toto vyšetření i pro samoplátce za 1 700 Kč,-. Výsledek vyšetření je vyhotoven do 24 hodin.

Pacienti si také mohou nechat vyšetřit přítomnost protilátek IgG a IgM díky našemu imunochromatografickému testu pro samoplátce. Výsledek vyšetření je vyhotoven do 5 minut společně s výslednou zprávou. Cena testu je 700 Kč,-

Otevírací doba stanu:
Pondělí: 8:00 - 11:00
Čtvrtek: 13:00 - 16:00zpět na aktuality

Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.