covid

Rozšiřujeme otevírací dobu našich odběrových míst

GHC Genetics provozuje na území hlavního města Prahy celkem 5 odběrových míst. Jedno ve spolupráci s Letištěm Václava Havla Praha přímo v letištní hale mezi terminály 1 a 2. Další provozuje v kooperaci s hlavním městem Prahou. Jedná se o odběrové místo na Václavském náměstí, na Vítězném náměstí, blízko vodní Nádrže Džbán (DRIVE-IN) a na Výstavišti Holešovice (DRIVE-IN). U posledních tří zmíněných rozšiřuje otevírací dobu, která bude nově od pondělí do neděle od 8:00-18:00 hodin.

Rozšířená otevírací doba od pondělí do neděle (8:00-18:00 hodin) bude nově od 3. listopadu na odběrovém místě Džbán DRIVE-IN (Nad Lávkou 672/5, Praha 6). Od 6. listopadu pak bude nově ve stejném rozmezí i na odběrových místech na Vítězném náměstí a na Výstavišti Holešovice DRIVE-IN. Všechna tato odběrová místa jsou určena jak pro osoby s E-žádankou, tak i pro samoplátce. Všechna tato odběrová místa fungují výhradně na základě rezervačního systému.

Samoplátcům doporučujeme vyplnit si před odběrem naši elektronickou žádanku přes link: covid-ghc.com . Díky ní se výrazně zjednodušuje administrativní proces v rámci odběru jak pro testované osoby, tak i pro naše pracovníky.

Na všech těchto odběrových místech si mohou lidé nechat provést standardní PCR test, dále imunochromatografický test (test na protilátky) a samozřejmostí je i možnost vystavení certifikátu o bezinfekčnosti. Ceny pro samoplátce budou: 1750 Kč za PCR test a 700 Kč za test na protilátky. Výsledek testu obdrží testované osoby do 24 hodin od doby odběru vzorku. Certifikát o bezinfekčnosti vydaný MZČR ve více jazykových mutacích je možné vystavit za poplatek 550 Kč. Platbu lze hradit v Kč/EUR, jen na odběrových místech v režimu DRIVE-IN lze platit jen kartou či jinými zařízeními, které umožňují bezkontaktní platbu.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na naší INFOLINCE COVID-19 (+420) 739 500 500, případně na e-mailové adrese covid@ghc.cz.

zpět na aktuality

Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.