Additionally, paste this code immediately after the opening tag: GHC Genetics | Aktuality

Změna otevírací doby na odběrových místech Vítězné náměstí a Prosek od 13.5.2022.

V návaznosti na sníženou poptávku po testování měníme od pátku 13.5. 2022 otevírací dobu u odběrových míst Vítězné náměstí a Poliklinik Prosek.

více info

Ukončení provozu PVA Letňany DRIVE-IN

Rádi bychom Vás informovali, že provoz odběrového místa PVA Letňany DRIVE-IN bude ke 14.4.2022 ukončen.

více info

Změny v provozu odběrových míst GHC Genetics od 1.4.2021

Od 1.4 dojde k uzavření či omezení odběrových míst GHC Genetics v Praze

více info

Testování mateřského mléka na protilátky proti onemocnění COVID-19

Certifikovaná laboratoř GHC Genetics nově nabízí nově unikátní test, který je určený pro maminky, jež by chtěly vědět, zda a v jakém množství se v mateřském mléce vyskytují protilátky proti onemocnění COVID-19, ať již na základě prodělaného onemocnění, tak na základě provedené vakcinace. GHC Genetics je první laboratoří, která toto vyšetření provádí. Výsledek testu se maminka dozví 2-3 dny od obdržení vzorku do laboratoře.

více info

OTEVÍRACÍ DOBA 24.12.2021–1.1.2022

Vážení zákazníci. Všechna naše odběrová místa v Praze budou ve dnech 24.12.2021-26.12:221 a 1.1.2022 otevřena bez omezení dle standardní otevírací doby. Jedinou výjimkou bude odběrové místo u polikliniky Prosek, které bude 24.12.2021 uzavřené.

více info

Naše odběrové místo Výstaviště Holešovice a PVA Letňany DRIVE-IN bude nově otevřené i v neděli

Naše odběrové místo Výstaviště Holešovice DRIVE-IN bude nově otevřené i v neděli od 8:00 - 18:00 hodin.

více info

Podmínky pro poskytování antigenních a PCR testů zdarma od 22.11.2021

Upozorňujeme, že od 22. 11. 2021 se mění podmínky pro poskytování antigenních a PCR testů zdarma.

více info

GHC Genetics nově nabízí možnost otestovat se i na další respirační choroby

GHC Genetics jako první nabídne od 19. 11. 2021 možnost se na odběrových místech otestovat i na další nejčastější respirační choroby, které jsou v naší populaci více či méně zastoupené, zejména v podzimním, zimním a jarním období. Patří mezi ně chřipkové viry A a B, respirační onemocnění způsobené tzv. RSV virem a také adenovirem. Testování je formou vysoce citlivého antigenního testu a výsledek lidé obdrží i s testem na koronavirus stejnou metodou do 15 minut hned na místě.

více info

Upozorňujeme, že od 1. 11. 2021 se mění podmínky pro poskytování antigenních a PCR testů zdarma.

Upozorňujeme, že od 1. 11. 2021 se mění podmínky pro poskytování antigenních a PCR testů zdarma. Od výše uvedeného data již pojišťovny hradí testy jen osobám, jež splňují uvedené podmínky.

více info

Přebíráme odběrové místo u Polikliniky Prosek

Od pondělí 20.9.2021 bude odběrové místo u polikliniky Prosek nově provozovat GHC Genetics. Přebírá jej od sesterské společnosti Laboratoře lékařské genetiky. Odběrové místo bude fungovat od pondělí do pátku od 9:00-16:00 hodin.

více info

Testování hladiny protilátek

Mám je nebo ne ? Ano je řeč o protilátkách proti COVID-19. Nově si můžete na našich odběrových místech na Václavském náměstí, Letišti Václava Havla, Výstavišti Holešovice a na Vítězném náměstí nechat změřit přesnou hladinu protilátek IgG a IgM.

více info

GHC Genetics spolu s Jesenickou poliklinikou otevírají nová očkovací a testovací centra

Společnost GHC Genetics a Jesenická poliklinika v rámci vzájemné spolupráce otevírají tři nová testovací centra. Jedno se nachází OC Zlín – Zlaté Jablko, další v Centro Zlín v Malenovicích a třetí ve Vizovicích v centru města.

více info

Otevírací doba 1. 5. a 8. 5.

Všechna naše odběrová místa budou o svátcích 1. 5. a 8. 5. otevřena dle standardní otevírací doby.

více info

Otevírací doba o Velikonocích

Informujeme klienty, že všechna naše odběrová místa budou otevřena v době Velikonočních svátků bez omezení.

více info

GHC Genetics spolu MČ Praha 9 pilotně otestuje moderní metodou odběru ze slin 350 žáků

GHC Genetics ve spolupráci s městskou částí Praha 9, v návaznosti na připravovaný návrat žáků do škol, spustí ve středu vlastní pilotní testování prostřednictvím speciálních antigenních neinvazivních testů, které se vyhodnocují ze slin. Děti se tak nemusí bát, že budou testovány nepříjemným výtěrem z nosohltanu a jejich návrat do škol tak nebude spojen s nepříjemnými zážitky.

více info

Rozšíření odběrových míst na Letišti Václava Havla Praha

GHC Genetics vychází občanům ČR pružně vstříc a otevírá nově jedno odběrové místo na terminálu 1 a druhé na terminálu 2 v příletové neveřejné části.

více info

Charitativní sbírka pro útulek v Lysé nad Labem

Do roku 2021 jsme vstoupili s charitativní sbírkou pro útulek. Zaměstnanci společnosti GHC Genetics se v lednu společně složili a 23. 1. 2021 se vyrazilo do útulku v Lysé nad Labem.

více info

Odběrové místo na Výstavišti Holešovice se přesouvá před Tipsport Arenu

Odběrové místo GHC Genetics na Výstavišti Holešovice bude v rámci areálu výstaviště přesunuto na nové místo. Nově bude od 19. ledna situováno do prostoru parkoviště před Tipsport Arénou blízko ulice U Výstaviště..

více info

GHC Genetics rozšiřuje a optimalizuje nabídku PCR a antigenních testů

Na všech odběrových místech GHC Genetics dochází k optimalizaci a rozšíření nabídky testů pro samoplátce na zjištění onemocnění COVID-19..

více info

Testování antigenních testů ZDARMA na Letišti Václava Havla

Upozorňujeme všechny klienty, kteří mají rezervaci na antigenní testování ZDARMA v místě: Letiště Václava Havla, že z důvodu ulehčení situace bude tento druh testování probíhat venku před Terminálem číslo 1 ve speciálním upraveném sanitním voze.

více info

Testování obyvatel pomocí antigenních testů ZDARMA na odběrových místech GHC Genetics

GHC Genetics nabízí od 16.12 do 15.1.2020 na svých odběrových místech testování na onemocnění COVID-19 prostřednictvím antigenních testů zdarma na základě vládního rozhodnutí.

více info

GHC Genetics nově nabídne na všech svých odběrových místech antigenní testy

Společnost GHC Genetics jako jedna zprvních soukromých laboratoří,které testují osoby na onemocnění COVID-19, začne od 14. listopadu nasvých pěti odběrových místech vPraze nabízet nově i antigenní testy.

více info

Rozšiřujeme otevírací dobu našich odběrových míst

Rozšířená otevírací doba od pondělí do neděle (8:00-18:00 hodin) bude nově od 3. listopadu na odběrovém místě Džbán DRIVE-IN (Nad Lávkou 672/5, Praha 6). Od 6. listopadu pak bude nově ve stejném rozmezí i na odběrových místech na Vítězném náměstí a Výstaviště Holešovice.

více info

18. října otevíráme nové odběrové místo na Vítězném náměstí

Odběrové se nachází na Vítězném náměstí vblízkosti východu zmetra ukřižovatky ulic Šolínova a Technická, vtěsné blízkosti místa, kde se zdepravidelně konají sobotní farmářské trhy.

více info

DRIVE-IN Výstaviště Holešovice

GHC Genetics otevřelo 6.října ve spolupráci s hl. m. Prahou nové odběrové místo COVID-19 na Výstavišti Holešovice v režimu DRIVE-IN.

více info

SANITÁRNÍ DEN - Václavské náměstí

Dne 18. 9. 2020 bude po celý den UZAVŘENO naše odběrové místo na Václavském náměstí.

více info

Odběrové místo Václavské náměstí

Ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy jsme nově zřídili odběrové místo na Václavském náměstí 824/29.

více info

Rozšíření platebních metod

V našem odběrovém místě můžete nově platit i platebními kartami a to již od zítra 26. 5. 2020.

více info

Modernizace odběrového místa

Jak jsme Vás již dříve informovali, nově nabízíme ve spolupráci s městskou částí Praha 9 testování protilátek IgM, IgG a také SARS-CoV-2 (COVID-19) vyšetřovaný metodou PCR. Nyní se mimo jiné můžeme pochlubit modernizovaným odběrovým místem.

více info

Novinky testování COVID-19

Již dva měsíce, ve spolupráci s městskou částí Prahy 9, je v provozu náš odběrový stan před poliklinikou Prosek, ve kterém testujeme protilátky IgG, IgM pomocí imunochromatografických testů Biopanda Reagents (Velká Británie) a také SARS-CoV-2 (COVID-19) vyšetřovaný metodou PCR.

více info

Zavedení vyšetření COVID-DUO a snížení cen

Vzhledem k tomu, že epidemie COVID-19 zatím v ČR postupně oslabuje, je vhodné nyní kombinovat vyšetření jak na přítomnost viru (PCR), tak si současně i ověřit, jestli jsme dříve již onemocnění neprodělali a náš organizmus si nevytvořil protilátky. Z tohoto důvodu naše laboratoř sestavila balíček dvou vyšetření, „COVID-DUO“, který se skládá z vyšetření SARS-CoV-2 (Covid-19) vyšetřovaný metodou PCR a imunochromatografického testu na bázi protilátek IgG a IgM. Cena tohoto balíčku je 2.300Kč.

více info
app

Rozšíření otevírací doby odběrového stanu a zřízení informačního centra COVID-19.

GHC GENETICS ve spolupráci s MČ Prahy 9 od 16. 4. 2020 zahájila provoz odběrového stanu před Poliklinikou Prosek.Stále probíhá testování pacientů koronaviru (SARS-CoV-2) COVID-19 pomocí metody PCR a testování protilátek IgG a IgM.

více info

Testování Covid-19

Probíhá testování pacientů koronaviru SARS-CoV-2 (COVID-19) pomocí metody PCR v našem odběrovém stanu před Poliklinikou Prosek.

více info
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.