Nová adresa pro klinické konzultace a odběry

Nová adresa pro klinické konzultace a odběry

V Holešovičkách 1156/29, 18200 Praha 8
Mobil: +420 723 211 113
Tel.: +420 234 280 280, +420 800 390 390
Děkujeme za pochopení.

více info
Genetika v klinické praxi

Někteří hlavonožci umí zasáhnout do vlastní RNA

Někteří hlavonožci umí upravovat své genetické informace. S tímto převratným objevem nedávno přišli vědci, kteří u několika druhů chobotnic a olihní odhalili časté zásahy do vlastní RNA (přenašeče informací z DNA). I díky těmto zásahům jsou chobotnice a další hlavonožci schopni typické změny barvy a okamžité kamufláže.

více info
Video GHC Genetics prezentace na konferenci v Praze

Video GHC Genetics prezentace na konferenci v Praze

Na konci roku 2017 proběhla pod záštitou GHC Genetics v příjemném prostředí Orea Hotelu Pyramida už 10. konference Sekce kolposkopie a cervikální patologie ČGPS ČLS JEP zvlášť společně se Sekcí ambulantních gynekologů ČGPS ČLS JEP a SSG ČR.

více info
Genetik Vladimír Ferak: Z DNA přečteme hodně, ne však všechno

Genetik doc. Vladimír Ferák: Z DNA přečteme hodně, ne však všechno

Před čtvrt stoletím téměř nikdo netušil, co je to DNA, dnes tuto zkratku zná i malé dítě. Genetik docent Vladimír Ferák se dokonale orientuje ve spleti čárek a čísel, které spolehlivě odhalí pachatele, identifikují oběť, určí otce, prapředka nebo varují před genetickým onemocněním. Více se dozvíte ZDE!

více info
Zeptejte se nás na cokoliv

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 310 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.