Konference BRNO GHC Genetics

Video z Konference v Brně

Ve dnech 7.-10.6.2018 proběhla v Brně pod záštitou České gynekologické a porodnické společnosti 5.společná konference ČGPS ČLS JEP a SGPS SLS Kontroverze v gynekologii a porodnictví, kde je GHC Genetics již stálým vystavovatelem. Stánek GHC Genetics navštívila většina účastníků konference nejen z celé republiky.

více info
Fotografie kliniky GHC Genetics v Holešovičkách.

Nová adresa pro klinické konzultace a odběry

V Holešovičkách 1156/29, 18200 Praha 8
Mobil: +420 723 211 113
Tel.: +420 234 280 280, +420 800 390 390
Děkujeme za pochopení.

více info
Červeně zabarvený hlavonožec v temném moři.

Někteří hlavonožci umí zasáhnout do vlastní RNA

Někteří hlavonožci umí upravovat své genetické informace. S tímto převratným objevem nedávno přišli vědci, kteří u několika druhů chobotnic a olihní odhalili časté zásahy do vlastní RNA (přenašeče informací z DNA). I díky těmto zásahům jsou chobotnice a další hlavonožci schopni typické změny barvy a okamžité kamufláže.

více info
Vizualizace stánku GHC Genetics na konferenci

Video GHC Genetics prezentace na konferenci v Praze

Na konci roku 2017 proběhla pod záštitou GHC Genetics v příjemném prostředí Orea Hotelu Pyramida už 10. konference Sekce kolposkopie a cervikální patologie ČGPS ČLS JEP zvlášť společně se Sekcí ambulantních gynekologů ČGPS ČLS JEP a SSG ČR.

více info
Genetik docent Vladimír Ferak

Genetik doc. Vladimír Ferák: Z DNA přečteme hodně, ne však všechno

Před čtvrt stoletím téměř nikdo netušil, co je to DNA, dnes tuto zkratku zná i malé dítě. Genetik docent Vladimír Ferák se dokonale orientuje ve spleti čárek a čísel, které spolehlivě odhalí pachatele, identifikují oběť, určí otce, prapředka nebo varují před genetickým onemocněním. Více se dozvíte ZDE!

více info
Ikonka panáčka s otazníkem

Zeptejte se nás

Nejste si jisti, která vyšetření vám poskytnou tu nejlepší preventivní péči? Poradíme vám na telefonu +420 800 390 390 nebo odpovíme emailem na Vaši zprávu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.